19 Sajandi Inglismaa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Elu inglismaal aastast 1820
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Rappja Jacki tuba

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:28 am



*toa kirjeldus*


Toal on räämas seinad.Voodi peal on vatitekk mis on liiga kulunud.Voodi kohal seinal ripub maal millel on Jacki perekond. Muidugi on maal
väga rebenend kuna Jack loobib seda noaga. Tuul viliseb läbi katuse. Toas on veel riidekapp,Laud ja voodi.Põrandal lebavad mõned Jacki kirjutised. Toa seinad on kivist . Jacki toa aknal pole kardinaid.


Last edited by Rappja Jack on Tue Aug 09, 2011 1:53 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:51 am

Kuna oli üsna külm õhtu polnud Jackil midagi muud teha kui voodi peal ühte vanat raamatud uurida mis ta hiljuti ostis. Mehe silmad lõid särama kuna tegemist oli pooleldi loitsuraamatuga ja seal kirjutas mismoodi igavest elu saada.Loitsu jaoks tuli mõrvata.Jack muheles endamisi ja mõtles, et tal ei tule sellega probleeme.Mees vaatas oma pussnuga ja sai aru, et sellest on küll abi koledate tegude kordasaatmiseks .
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:09 pm

Lily osavalt ning nobedalt nagu teda õppetatud oli, hiilis mööda tänavaid, ta oli kuskilt kuulnud, et Jack pidavat seal kandis elama. Ilm oli külm ja tüdruk värises, julgematta ust kasutada ronis ta mööda maja seina ning oh üllatust, ta valis õige maja. Roninud mööda seina maja ülemisele korrusele toppides oma sõrmi ning jalgu igasse praku millega ennast toetada sai, kolkis ta Jack akna peale.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:44 pm

Jack tuli tuppa.Viskas koti nurka ja ehmatas kõvasti. Jooksis akna juurte ja avas selle ning tõstis Lily voodile. "Mida sa siin teed?"
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:45 pm

"Põ..Põgenesin orbude kodust." teatas Lily läbi lõgisevate hammaste ning vaatas sellest hoolimatta Jack'ile naeratades otsa. Nüüd mees teda ikka minema ei saada ju?
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:50 pm

Jack pani tüdrukule teki ümber "Sa endale jamasid ei karda saada?". Mees keeras end ümber ja läks akna juurte.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:51 pm

"Ei." vastas Lily. "Mul on niigi palju jamasid, mõni juurde tuleb pole hullu." arvas ta tekki endale kõvemini ümber tõmmates.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:55 pm

Jack ohkas . "Sa süüa tahad midagi?" Jack vaatas veel aknast välja ja mõtles mis ta Lilyga peale peaks hakkama.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:57 pm

"Kui sa pakud." vastas Lily püüdes viisaka olla ning istus põrandale maha. "Aga kas sa siis õpetad mulle asdrololoogiat?" uuris ta lootes, et hääldas seda sõna õieti.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:01 pm

Mingiaeg ikka Jack läks kapi juurte ja võttis sealt leiva välja. Näe söö
Jack istus voodile ja vahtis lakke
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:05 pm

Lily naeratas selle vastuse peale säravalt ning sõi ahnelt leiba. See oli tuhat korda parem kui miski mida ta orbudekodus saanud oli.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:09 pm

Jack vaatas aknast välja ."Ikkagi.Mis ma sinuga peale hakkan?kõik juba otsivad sind rautselt.Mees vaatas aknast välja
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:11 pm

"Kes väikest orvu plikat ikka otsib?" küsis Lily suud tühjaks süües "Ma olen kõigest üks väike taskuvaras, kes kellegile häda ei põhjusta ning lihtsalt aadlikel jalus on." lisas ta uut suutäid võttes.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:14 pm

"Tead ma mõtlesin et võibolla tõesti tuleksid sa siia elama võ mis? Jack vaatas tüdrukuile otsa
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:15 pm

"Muidugi." vastas Lily ta oli seda lagusest peale tõsiselt mõelnud.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:20 pm

"Aga ennem pean ma Proua Souxiga asjad selgeks tegema ning sa võibolla pead natikeseks veel orbudekoduse jääma
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:24 pm

"EI!" ütles Lily sõjakalt ja kargas püsti "Ta peksab mu läbi." vingus tüdruk jalaga vastu maad tagudes.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:26 pm

"Kuule rahu rahu eks ma üritan mingiaeg rääkida selle Souxiga ilma et keegi peksa saaksPöörab pilgu aknast välja
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:27 pm

Lily istus uuesti maha ning hakkas oma leivatükki edasi sööma.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:30 pm

"Aga ennem kui sa siia elama tuled on mul üks asi korda ajada niiet ma ei tea kelle juures sa olla saad Jack otsib aknast välja vaadates lõbumaja kus oma veresauna ära saaks teha
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:31 pm

OT: Mineviku vorm Exclamation

"Ma võin tänaval olla." vastas Lily otsekohe, ta oli ennemgi tänavail elanud.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:34 pm

See nüüd küll ei lähe Jack leidis lõbumaja linnas ülesse ja mõtleb kuskohas see asuda võiks.Saab aru kuna homme on täiskuu siis peab juba homme minema
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:35 pm

OT: MINEVIKUVORM HÄRRA!!!

"No kus ma siis veel olen?" küsis Lily, kuskil mujal tal ju olla polnud?
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:40 pm

Ah eks jää siia aga mind pole homme õhtul kodus Jack arvas juba kuskohas .Ainult ta ei teadnud kas on Lilyt üksi majja jätta hea mõte.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:41 pm

"Olgu." arvas Lily naeratades.
Back to top Go down
Sponsored content





Rappja Jacki tuba Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Rappja Jacki tuba
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Rappja Jack
» Jacki suhted

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
19 Sajandi Inglismaa :: Elumajad. :: Räämas Motell.-
Jump to: