19 Sajandi Inglismaa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Elu inglismaal aastast 1820
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ringi hulkumas

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 12:48 pm

Oli üsna soe päev arvestades,et aastajaks oli talv.Jack kõndis käed sügaval taskus ja otsis mõnda lõbumaja.Ta oli just käinud ja enda noa lasknud teravaks lihvida.Lõbumaja leidmisega läks raskeks.Mees kõndis ja lootis mitte kedagi tuttavat näha.Seda oli juba ta näost näha et ta läheb tapatalgutele.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:22 pm

Lily oli just orbude kodust vehkat teinud. Tüdruk hüples rõõmsalt tänaval naeratades kõigile vastu tulijatele ning tervitas mõnda tuttavat. Ühe lordi ees kummardas tüdruk lustakalt maani ning naeratas tollele siis. Keereldes ning hüpeldes põrkas ta kokku ühe mehega kellel vist ei olnud just elu parim päev. Mees nägi kahtlane välja kuid sellest Lily ei hoolind, "Vabantust." ütles ta naeratades.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:33 pm

Jack vaatas last külma rahuga."Ja mis sina siin ringi kepsled?".Jack teadis et väikesed lapsed rikuvad ta tuju . Eesolev plika paistis olevalt sümpaatne.Jack jäi tüdrukule otsa vaatama.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:34 pm

Lily vaatas mehele rõõmsalt otsa "Kas see on keelatud?" uuris ta pead kallutades ja säravalt naeratades. "Naudin vabatust." vastas ta siis alusalt, polnud mõtet valetada, see ei tulnud tal nagunii välja.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:37 pm

"Ei seda ma ei öelnud" vastas Jack.Tal tundus et hakkab kohe öökima kuna talle mõjusid väikesed rõõmsad lapsed suht kentsakalt.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:39 pm

OT: Reeglites öeldi midagi vist kahe realiste postituste kohta? Very Happy

Lily naeratas ise kulmu kortsutades "Ja mida teie siin teete?" uuris ta uudishimulikult. Mees ei paistnud lord olevat, seega võis temaga sõna sõda pidada. Lordidega ta nii tavaliselt ei rääkinud, kuna nende käest võis peksa saada, aga seda meest ta ei kartnud, olgugi ta siis kas või mõrvar.


Last edited by Little Lily on Tue Aug 09, 2011 1:45 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:42 pm

OT: Vabanda ei pannud tähele!
"Naudin ilma ja otsin ühte kohta" Jack vaatas taevasse."Plika ega sa ei tea mis kuufraas meil täna on?"Jackile tundus et plika pole eriti taibukas ja on loll loota et ta teab.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:45 pm

"Ei, mis see kuufraas üldse on?" uuris Lily õhinal silmad innukusest põlemas. Ta ei lasknud kunagi mööda võimalist midagi kõrva taha panna. Uued asjad olid alati tema jaoks huvitavad, kui need just ei olnud orbudekodu juhataja välja mõeldised. Tüdruk jäi ootama mis mees vastab tollele naeratades otsa vaatates.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:51 pm

Jack ohkas.Talle paistis uudishimulik tüdruk juba sõrbalik."kuufraasiks nimetatakse seda mis sorti kuu taevas on . Täna näiteks on poolkuu ." Jack vaatas ikka taevasse
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:53 pm

"Aa." ütles Lily ikka veel naeratades "Mis kuu fraase veel on peale poolkuu?" uuris ta kuna ei teadnud nendest asjadest tuhkagi. Ta kuulis kuidas Isis alailma rääkis kui kaunis on öine aeg ja Isabella jauras tihti midagi ka täiskuust, kuid Lily ei saanud sellest tõesti aru.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:59 pm

Jack vaatas tüdrukule otsa.Nii uudishimulik.Sulle ültse midagi ei õpetata? Kuu fraasid on Täiskuu,Vanakuu,Noorkuu,poolkuu,ja kahanev kuu.Ja ausalt sa ei jaga astroloogiast midagi?" Jack sai isegi aru kui lolli küsimuse ta esitanud oli.Tüdruk paistis umbes 9 aastane olevalt.Selline sul astroloogiat ei jaga
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:03 pm

Lily puhkes selle peale naerma "Mind ei ole rohkem õpetatud kui ainult viisakus reegleid meelde jätma ja täitma." ütles tüdruk rõõmsalt "Ja ma tõesti ei tea mis on astroloogia?" tunnistas ta siis ja esitas oma lause pigem järjekortse uudishimuliku küsimusena.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:08 pm

Jack ohkas jälle.Peas käis läbi mõte miks ta kooliõpetajaks ei läinud . Astroloogia on täheteadus. Seal õpitakse planeetide ja tähtede nimesid ning ka kuu fraase. Jack pööras pilgu taevast korra tüdruku poole ja vaatas otse ette.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:10 pm

"Lahe." arvas Lily "Ma tahan seda õppida!" teatas ta ning vaatas rõõmsalt mehele otsa sinised silmad sätendamas nagu teemandid "Kas sa võiksid mind õpetada?" küsis ta siis kutsika silmi tehes tollelt, nägu innukusest säramas. Mida kõike ta õppida oleks saanud...


Last edited by Little Lily on Tue Aug 09, 2011 2:12 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:12 pm

Fleur taipas alles liiga hilja, et Lily on läinud. Ta ei tahtnud, et Lily saaks peksa, seega hulkus ta mööda tänavaid. Nähes aga keskväljakul Lily tuttavaid juuksed, tormas Elizabeth tema juurde ning ütles talle sosinal: ,,Lily! Sa ei tohi niimoodi vehkat teha! Ma ei taha, et keegi veel peksa saab. Tule." Tüdruk võttis Lily käe, et teda tagasi viia, kuid nägi siis ühte meest. Sellepeale ajas Fleur ennast sirgu ning jäi neid vaatama.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:13 pm

Lily murdis oma käe Feluri haardest lahti "Jätta, ma oskan ise enda eest seista!" teatas ta tähtsalt "Ma ei kavatsegi sinna tagasi minna." lisas ta "Ma ei pea, Isis ütles, et ta võib mul põgeneda aitata!" lisas ta siis pepsilt. Is oli lubanud, et saab talle kunagi parema kodu, kohas kus kõik on võrdsed.


Last edited by Little Lily on Tue Aug 09, 2011 2:17 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:13 pm

"Ikka võin aga kõik sõltub sellest kas sa öö paiku õue saad? ma saan sulle algseid asju muidu õpetada ja su hooldajal pole midagi selle vastu? Jack mõtles , et ta on ennast küll jamase tõmmanud.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:14 pm

"Mu hooldaja?" küsis Lily "Tead ma võiks sinu juurde elama tulla." ütles ta siis unistavalt "See oleks parem kui orbudekodu." lisas ta siis unistades kuidas ta sellest vastikust kohast lahkub ning kuhugi mujale elama asub. Ükskõik milline see "kusagile mujale" siis on on see kindlasti parem kui see kust ta praegu on.


Last edited by Little Lily on Tue Aug 09, 2011 2:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:16 pm

Ohjah mu elamine on tuhat korda hullem kui see koht kus sa praegu elad ma arvanJack vaatas suuremale tüdrukule otsaJa teie nimi preili on...?
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:18 pm

,,Saad aru, ma ei taha, et sa peksa saaksid!" ütles Fleur nüüd juba tungivamalt. Ta ei lähe kuhugi enne, kui ta on Lily tagasi viinud, sest tema vääris iga-aeg peksa saamist, kui ta Lilyt ise selliselt päästa suudab. Kuuled et võõras mees ta nime küsis ajas Fleur ennast sirgu ning teatas: ,,Ma ei ole ei preili ega proua. Ma olen lihtsalt Fleur Elizabeth Hemlock."
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:19 pm

"See oleks tuhatkorda parem kui orbude kodu." jäi Lily endale kindlaks "Ma tuleksin kas või kohe." teatas ta siis naeratades ja võttis mehel käest kinni näitades oma valmidust kohe liikuma hakkata. "Mis see sulle loeb kas ma saan peksa või ei? Ma ei lähe sinna tagasi!" lisas ta siis Felurile.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:20 pm

Hemlock ? mhh huvitav suguvõsa olen neist kuulnudJack kummardas kergelt Ma olen Jack . Lihtsalt Jack ja tema on su õde? Jack lasi tüdruku käest lahti Kuule see asi ei ole nii kerge esiteks ja teiseks sa ei vääri sellist elamist nagu mul
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:21 pm

"Ma olen Lily ja me elame koos orbude kodus." teatas Ly Felurit vaatates. "Ma ei tule orbudekodusse tagasi!" teatas ta siis uuesti "Me lähme Isis'ega metsa." oli ta surmkindel. "Kui ma just sinu juurede ei või tulla?" lisas ta siis manguvalt Jack'i vaatates.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:24 pm

Aa olgu.Jack vaatas tüdrukuid . Ja kas teie hoidja teid ei otsi? teil tekib pahandusi ju.Mees sättis kotti mis ikka õlapeal oli.
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:26 pm

,,Mina hoolin niipalju, et kõik need lapsed seal oleksid nagu perekond minule. Ma olen seal 11 aastat elanud, kas tead!"[i/i] ütles Fleur nüüd juba vihaselt Lilyle. Olgu, ta saab peksa, aga siis vähemalt tuleb see Lily tagasi lastekodusse. Vastates mehe küsimeusele ütles ta: [i],,Minu perekond on kadunud ning ilmselt nad ei taha mind kunagi näha. Mu eiamle ja isale ei meeldinud lapsed."
Back to top Go down
Sponsored content





Ringi hulkumas  Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ringi hulkumas
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
19 Sajandi Inglismaa :: London. :: Linna keskväljak.-
Jump to: