19 Sajandi Inglismaa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Elu inglismaal aastast 1820
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Rappja Jacki tuba

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:37 pm

"Ma ütlesin, et siis lihtsalt ütle mulle." nähvas Lily ja kõmpis põrandale jäänud tekki juurde ja viskas sinna pikali. "Kui sa tahad, et ma midagi teeks, või ei teeks siis ütle mitte ära püüa seda eirata."
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:39 pm

See on mu isiklik asi niiet ma ei räägi seda kellelegi Jack mõtleb et plika on ta täiesti ära tüüdanud.Võtab oma koti ja paneb loitsuraamaru sinna sisse.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:42 pm

Lily haigutas laialt. Kurat mitu korda peab ütlema, et lihtsalt öelgu, kui midagi teha ei tohi, ja ta jääb vait.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:45 pm

Ma lähen välja.Ära palun mulle järgne.Saad hakkama ka siin?ja mis peamine ära nuhi minu asjades ja mu kirjutistes Võtab lauapealt noa ja paneb kotti
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:48 pm

"Olgu." ütles Lily noa kotti panemise peale kulmu kortsutades.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:49 pm

Ja sa kohe kindlat ei tule mulle järgi`? muidu ma kardan oleme me elu lõpuni vihavaenalsed . Hoiatan ette vaatab tüdruku poole.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:50 pm

"Ma ei tule sulle järgi, aga kas ma õue tohin minna?" küsis Lily uuesti haigutades.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:52 pm

"Võid võid tahad koos lahkuda ?" Jack kontrollis koti sisu veelkord üle ja pani sinna sisse üsna väikese nahast koti
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:54 pm

"Ei, ma magan vist veel ja lähen siis välja, kui sa just tagasi pole. " arvas Lily demonstratiivselt silmi sulgedes.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 6:00 pm

Ah ma ei lähe praegu vaid õhtu poole Istub voodile ja vaatab pinksalt vatitekki mis voodil laisa ilmega on
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 6:01 pm

"Olgu." ütles Lily ja tegi silmad uuesti lahti.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 7:46 am

Ei siiski ma lähen.Vabanda aga selle asjaga on kiire . Lausa väga.Jack haaras oma koti vaatas korra tüdrukule otsa.Tuleta meelde mida ma rääkisin.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:08 am

Lily noogutas ja pani uuesti silmad kinni. Tüdruk uinus hetkepärast nägemata ühtegi unenägu.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:42 am

Jack klopsis ennast lumest uksetaga puhtaks ja tuli tuppa. Tema õnneks Lily magas ja sai rahulikult elundid kappi konna südame juurte ära panna.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:45 am

Lily ärkas pea, kuid selleks ajaks oli Jack ilmselt jõudnud kõik tõendid sellest kus ta käis ära peita, ja ega tüdruk selle vastu enam huvi ka ei tundnud. "Kõht on tühi." pomises ta ennast istuli ajades ja kaalus kas kella aeg on liiga hiline, et turule vargile minna.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:48 am

Jack ei kuulnud mida tüdruk rääkis vaid uuris oma loitsuraamatut kus oli kirjas,et ta peab järgmine öö 7 kuupäeval seda uuesti mõrvama.Jack lootis kogu südamest et Lily enam küsimusi ei esita
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:53 am

"Ma lähen välja." teatas Lily maast tekki üles korjates ja kokku pannes.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:06 am

"Olgu eks sa mine" vastas jack ikka veel ninatpidi raamatus.Ta lausa rõõmustas et saab omaette olla.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:30 am

Lily ei öelnud rohkem midagi vaid suundus uksepoole kust ta hetkepärast väljus ning siis tunnipärast uuesti sisenes süli leiba ning ühest hilisemast pagari tööstusest pätsatud kringleid täis. "Tere!" teata ta kui ukse jalaga lahti tegi ning leiva ja kringlid põrandale poetas. Ta tõesti ei jaksand neid rohkem vedada.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:34 am

Tere jällegi Jack kritseldas lauataga midagi oma päeviku moodi asja ja ei pööranud tüdrukule mingit tähelepanu.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:36 am

"Süüa tahad?" küsis Lily tuimalt ja istus oma saagi kõrvale maha, Jack'i poole vaatamatta ning tegi lõppu ühele kringlile, mitte iga päev ei olnud vargil käimine nii õnnestunud, sest pagarid ei jää tavaliselt oma tööjuures magama, ning Lily oli juba mitu korda vahele jäänud.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:42 am

Ei aitähh Vastas Jack ja süvenes hullemini raamatusse. Ta otsis paaniliselt raamatust midagi aga see ei paistnud tal välja tulevalt.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:46 am

Lily kehitas õlgu ning sõi ühe pätis leiba ära. Ta oli tõsiselt näljane kuid rohkem ta süüa ei jaksanud. Jack tundus olevat mingisse raamatusse süvenenud ja Lily ei söandanud talt küsida, kuhu ta ülejäänud söögi poolise panna võib, vaid jättis toidu sinna kuhu ta selle pannud oli ja keeras põrandale selle kõrvale pikali.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:50 am

Jack ikka uuris oma raamatut ega vaadanud tüdruku poolegi.Ta ei leidnud loitsuraamatust teatud asja ülesse ja võttis kapipealt teise .
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:53 am

Lily põimis käed endale ümber ning paini silmad kinni, proovides maga ma jääda, kuid selles ei tulnud midagi välja, ta oli juba oma une ära maganud.
Back to top Go down
Sponsored content





Rappja Jacki tuba - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rappja Jacki tuba   Rappja Jacki tuba - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Rappja Jacki tuba
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Rappja Jack
» Jacki suhted

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
19 Sajandi Inglismaa :: Elumajad. :: Räämas Motell.-
Jump to: