19 Sajandi Inglismaa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Elu inglismaal aastast 1820
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ringi hulkumas

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:29 pm

"Ja ma olen seal sünnist saati elanud." pahandas Lily. "Ma ei taha sinna tagasi!" karjust ta siis nii, et terve tänav vastu kajas. Mööda tüdruku põski voolasid pisarad "Ma olen aadlik!" kriiskas ta järjest kiledamaks muutuva häälega.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:32 pm

Kahju väga kahju.. Jack vaatas kaasatundlikult korra tüdrukule otsa.Siis vaatas korra taevasse . Te olete jooksus praegu? Mehele tundus , et kõrvad tahavad suure kisa peale peast ära kukkuda
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:32 pm

,,Siis võid seda Souxile öelda! Äkki tema viib su kuskile eemale sellest orbukodust!" karjus Elizabeth talle vastu. Tema limiit oli täis saanud, nüüd ta karjus ja märatses kus jaksas.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:34 pm

Jackil tundus olevalt häbi. Tüdrukut .. äkki vähe vaiksemalt? Jack vaatas ringi ja kõik käisid neist kaarega mööda.Eemal kõndis kontstaabel.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:34 pm

Lily klammerdus Jack käe külge "Ma ei lähe tagasi!" ütles ta vigaselt"Mitte kunagi!" lisas ta anuvalt, ta ei tahtnud sinna tagasi, see koht oli kohutav.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:37 pm

Äkki tõesti vähe vaiksemalt? Jack jõnksatas peaga töllerdava kontstaabli poole .Mees ütles vaikselt Kui te tõesti ei taha jamasid !
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:39 pm

,,Lähed küll!" karjus Fleur Lilyle ähvardavalt. Elizabeth võttis tüdruku randmest väga kõvasti kinni, niiet ta arvas iseg, et tüdrukul valus on. Kuid siis tuli viha tema sisse tagasi ning ta pigistas tüdruku kätt tugevamini.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:41 pm

Jack sisisesJääge vait! ma ei taha et meid kõiki vahistataks Jack vaatas kas korrapidajat on näha.Korrapidaja rääkis mingi naisega.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:42 pm

Lily silmadesse valgusid uued pisarad "Lase mind lahti!" käratas tüdruk ja libistas varukast taskunoa mille ta Isis'e käes oli saanud. Tüdruk tõmbas oma rannet sundides teist niimoodi kummardama surus ta noa Feluri kõrile "MA EI TULE!" teatas ta siis läbi hammaste ja palju täiskasvanulikumalt.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:44 pm

Korrapiaja sammus väga kiiresti nende juurte. Jack tõmbas mõlemad tüdrukud kõrvaltänavasse . Jätke see titemäng ometi!
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:45 pm

Lily ronis kärmelt mööda kõrval tänava seina ülless, et Felur teda kätte ei saaks ning libistas noa uuesti varukasse. Tüdruk nägi oma pleekinud kleidi ning päevi näinud kingadega seina külge klammerdudes välja nagu kummitus.
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:46 pm

Fleur ei teinudki välja Jacki sisisemisest. Elizabeth lõrises nnatuke aega nagu hunt lasi Lily käest lahti ning teatas veel pooleldi krjudes. ,,Näed, ma ei hoia sinust kinni, sa oled vaba! Jookse! Mine! Probleemide eest ei saa joosta!" Tüdruk hingas mõdes korrad raskelt sisse-välja, kuna tal oli astma, mis hetkel tahtis välja lüüa.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:47 pm

"Mine, mine ja ole Souxie kukkupai." teatas Lily mööda seina kõrgemale ronides "Mina tagasi ei tule, elan kas või rentslis." teatas ta siis vihasel sosinal.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:50 pm

PALUN LÕPEDAGE ÄRA SEE! Jack tundus vihane kuigi ta seda polnud. Talle ei meeldinud ültse tülitsevad tüdrukud.
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:52 pm

,,Olengi võibolla! Mis see sinu asi on, kas ma lähen ja olen igavene kukupai või mingi väärakas! Sest väärakas ma ju olen, peaaegu kõikidel, keda mina siin näen, on tumedad juuksed, aga minul on heledad juuksed ning nahk nagu vampiiril! Mina olen nagu hunt, kes on lambakarja sattunud!" röökis Fleur tüdruku poole. Tal oli mõõt täis saanud, ta purskas välja, mida ta arvas, mis ta enda arvates tegelikult oli.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:53 pm

Ly ei öelnud midagi vaid ronis krabinal katusele "Kui te tahate korravalvuri käest peksa saada siis jääge sinna, aga ma soovitan soojalt ronige üllesse!" sisistas ta sosinal ning ronis mööda katuse harja eemale. "Isis'el on veel heledam nahk kui sul, ja mustad kiharad on halb enne." pomises ta. Isis't peeti tihti nõiaks ning heledad juuksed olid õnnistus.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:55 pm

Jack vaatas tüdrukule otsa.Ausaltöeldes ma ei oska sinna ülesse tulla ja ma ei karda korravalureid. . Mees istus selg vastu maja kivist seina.
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:57 pm

,,Mina pole mingi ämblik või putukas kes mööda seinu üles ronib!" teatas tüdruk. Siis aga hakkasid mööda ta põski pisarad voolama. Libahunt, libahunt.. kostus tema peas muudkui. Fleur haaras kätega peast kinni ning karjus metsikult: ,,LÕPETA! MA.. POLE... LIBAHUNT!" Elizabeth trampis metsikult, ning lõpuks laskus ta põlvedele.
Back to top Go down
Little Lily

Little Lily


Posts : 110
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:58 pm

Lily ronis eemale mööda kattust. Kui teised ei tulnud siis ei tulnud, pole tema asi. Ta hüppas ühelt katuselt teisele ja oli peagi kadunud.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:00 pm

Jacki silmad läksid üllatusest suureks."Libahunt?.." . Mees vaatas Fleurile uudishimulikult otsa "Kõik korras?"
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:03 pm

,,Ei ole," teatas tüdruk nõrgalt. Ta oli nüüd neljakäpukil, hingates raskesti, sest astma oli välja löönud. Ta ei tahtnud öelda välja saladust, mida ta oli muidu alati väga hästi hoidnud, ning siis järsku saaks sellest terve küla teada ning vaadatakse, kuidas Fleur piinlevalt tule sees on, ise naeravad. ,,Ei ole," kordas tüdruk uuesti.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:05 pm

Jack läks tüdruku juurte.Sa hingad vaevaliselt ... Sul on astma?" Jack otsis kotis midagi millese tüdruk hingata saaks .
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:09 pm

,,On küll, jah," ütles tüdruk. Nähes, et Jack midagi otsib, ütles ta talle: ,,Leib, või ja küüslaauk aitavad. Fleur polnud kindel, kas mehel sellist kraami on, kuid Elizabeth ütles seda siiski, kuna ta ei tahtnud, et astma temast võitu saab.
Back to top Go down
Rappja Jack

Rappja Jack


Posts : 158
Join date : 2011-08-09

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:14 pm

Ok oota hetke.Jack jooksis lähimasse poodi. Tüdruku juurte jõudes oli tal käes päts leiba ja 2 küüslauku . "Näe manusta sisse"
Back to top Go down
Fleur Elizabeth Hemlock

Fleur Elizabeth Hemlock


Posts : 40
Join date : 2011-08-08

Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:21 pm

Tüdruk võttis küüslaaugu ja leiva ahnelt Jacki käest ära ning sõi. Ta tundis, kuidas astma järele hakkab andma. Ta tõusis värisedes püsti ning sosistas vaevukuuldavalt ,,Aitäh." Siis aga vaatas ta Jackile otsa ja küsis: ,,Kas sina usud, et on olemas nõiad?"
Back to top Go down
Sponsored content





Ringi hulkumas  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ringi hulkumas    Ringi hulkumas  - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ringi hulkumas
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
19 Sajandi Inglismaa :: London. :: Linna keskväljak.-
Jump to: